Archiwum wydarzeń

III Forum Pelletu

go to link W czerwcu w Gdańsku po raz trzeci odbyło się zorganizowane przez http://mundobolivar.com Magazyn Biomasa http://afcmarseille.com/porn/angel-dark-in-buy-a-bride-pics-cumshot – Forum Pelletu, w którym uczestniczyli przedstawiciele branży peletowej z kraju i z zagranicy. Po raz kolejny najwięksi producenci i dystrybutorzy pelletu wzięli udział w dyskusji poświęconej najnowszym zagadnieniom z dziedzin technologii, produkcji, sprzedaży pelletu drzewnego, certyfikacji, marketingu i prawa.

Forum otworzyły wystąpienie przedstawicieli threesome twosome handsome meme Polskiej Rady Pelletu, którzy omówili zakres rocznej działalności stowarzyszenia. Nawiązano między innymi do międzynarodowego spotkania http://phylometh.org European Biomass Association, które również odbyło się w czerwcu w Gdańsku. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. pan asian blowjob cumshot Christian Rakos z proPellets z Austrii, który przedstawił prelekcję nt.  rozwoju międzynarodowych rynków pelletowych, a także pan http://afcmarseille.com/porn/asian-pussy-twerking Gordon Murray z Wood Pellet Association of Canada, który szczegółowo scharakteryzował rynek Ameryki Północnej, będący największym dostawcą pelletu do Europy i Azji. Uczestnicy forum wysłuchali również dyrektora generalnego targów go to link Progetto Fuoco, pana http://johanstellerphotography.com Raula Barbieri, który przybliżył słuchaczom sytuację na rynku włoskim, zwracając szczególną uwagę na rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jakoby pellet był szkodliwym dla środowiska paliwem. Na temat fałszywych świadectw jakości, licznych oszustw także wypowiedział się pan http://johanstellerphotography.com Adam Sarnaszek z Biocontrol Sp. z o.o., który przekonywał przedsiębiorców do konieczności zwalczania nieuczciwej konkurencji, zapewniając że source link Polska Rada Pelletu podjęła stosowne kroki w tej kwestii.

Szczególną uwagę poświęcono kwestii przygotowania surowca w procesie produkcji, tematom dotyczącym technologii wykorzystywanej w procesie produkcji nie pomijając przy tym problemów, które podczas procesu produkcji dotykają fabryki pelletu. Pan innocent dildo in wet pussy Paweł Jarzębowski z firmy Cedrus przedstawił nowoczesne rozwiązania dla firm z uwzględnieniem suszarni reaktorowych i hybrydowych łączących suszarnie bębnowe lub taśmowe reaktorowe. Na temat biznesu i technologii wypowiedzieli się także eksperci z zagranicy, m.in. pan see url Bernd Petersen z Salmatec, który przybliżył linie do produkcji pelletu oraz pan   bookstore blo xtube porn actress Tobias Latein z Stela Laxhuber, który omówił energooszczędne suszarnie taśmowe do trociny.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie source Organizatora

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newlettera - nie przegap żadnego szkolenia