O nas

AKADEMIA BIOCONTROL powstała w wyniku połączenia wieloletniego
doświadczenia oraz umiejętności i wiedzy w zakresie prawnego,
ekonomicznego, technicznego i informatycznego funkcjonowania energetyki, a w szczególności w zakresie zmian wprowadzanych przez legislację i praktykę z pasją i zaangażowaniem wybitnych ekspertów.

Celem Projektu AKADEMIA BIOCONTROL jest dostarczenie wysokospecjalistycznych szkoleń, kursów i seminariów dla szeroko pojętego sektora energetycznego oraz podmiotów okołoenergetycznych i branży paliw odnawialnych.

AKADEMIA BIOCONTROL to szkolenia, kursy, seminaria i warsztaty w zakresie: prawnym, ekonomicznym i informatycznym dla sektora energetycznego, związane ze zmianami wprowadzanymi przez legislację polską i unijną, w tym aspekty funkcjonowania rynku biomasy i paliw odnawialnych.

Współpracujemy z wiodącymi w tym zakresie instytucjami polskimi i zagranicznymi, organizacjami międzynarodowymi, a naszymi klientami są największe polskie spółki energetyczne oraz firmy świadczące usługi dla sektora energetyki i branży paliw odnawialnych.

Nasze doświadczenie oraz wiedza w zakresie metod łączenia nowych informacji oraz technik szybkiego uczenia się, wspiera realizację celów szkoleniowych zarówno indywidualnym uczestnikom jak i grupie.

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newlettera - nie przegap żadnego szkolenia